Paragraphs Browser (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Edit
lv: Labot

en: Search
lv: Meklēt

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Add
lv: Pievienot

en: Upload image
lv: Ielādēt attēlu

en: Save changes
lv: Saglabāt izmaiņas

en: Add group
lv: Pievienot grupu

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: About
lv: Par
