Paragraphs Browser (8.x-1.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Search
hi: खोज

en: Label
hi: लेबल

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Add
hi: जोड़ें

en: Upload image
hi: तस्वीर डालिये

en: Save changes
hi: परिवर्तनों को सुरक्षित करें

en: Add group
hi: समूह जोड़ें

en: Machine name
hi: मशीन नाम

en: About
hi: के बारे में
