Paragraphs Browser (8.x-1.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Search
hy: Որոնել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
