Paragraphs Browser (8.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Edit
ja: 編集

en: Search
ja: 検索

en: Label
ja: ラベル

en: Save
ja: 保存

en: Add
ja: 追加

en: Upload image
ja: 画像アップロード

en: Save changes
ja: 変更を保存

en: Add group
ja: グループの追加

en: Add Group
ja: グループを追加

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: About
ja: アバウト

en: The changes were successfully saved.
ja: 変更が保存されました。

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your image.
ja: サーバーに直接ファイルアクセスできないなら、このフィールドを使って画像をアップロードして下さい。

en: Paragraphs
ja: パラグラフ
