Paragraphs Browser (8.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Add
lt: Pridėti

en: Upload image
lt: Atsiųsti vaizdą

en: Save changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Image Settings
lt: Paveikslėlio nustatymai

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie
