Paragraphs Browser (8.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Edit
gl: Editar

en: Search
gl: Buscar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Add
gl: Engadir

en: Upload image
gl: Subir imaxe

en: Save changes
gl: Gardar cambios

en: Add group
gl: Engadir grupo

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: About
gl: Información
