Paragraphs Browser (8.x-1.0-beta1) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Edit
se: Rievdat

en: Search
se: Oza

en: Save
se: Vurke

en: Add
se: Lasit

en: Upload image
se: Bija gova neahttabáikái

en: Save changes
se: Vurke rievdadusaid

en: About
se: Birra
