Paragraphs Browser (8.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Edit
sl: Uredi

en: Search
sl: Išči

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Add
sl: Dodaj

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu
