Paragraphs Browser (8.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Edit
th: แก้ไข

en: Search
th: ค้นหา

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: Add
th: เพิ่ม

en: Save changes
th: บันทึกการเปลี่ยนแปลง

en: Add group
th: เพิ่มกลุ่ม

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: About
th: เกี่ยวกับ
