Paragraphs Browser (8.x-1.0-beta2) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Content
am: ይዞታ

en: Groups
am: ቡድኖች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Edit
am: አርትእ

en: Search
am: ፈልግ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: ID
am: አይዲ
