Paragraphs Browser (8.x-1.0-beta2) - en to es translation catalogue (22 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Content
es: Contenido

en: Groups
es: Grupos

en: Cancel
es: Cancelar

en: Edit
es: Editar

en: Search
es: Buscar

en: Label
es: Etiqueta

en: Save
es: Guardar

en: Add
es: Agregar

en: Upload image
es: Subir imagen

en: Save changes
es: Guardar cambios

en: Add group
es: Añadir grupo

en: Browse
es: Explorar

en: Map
es: Mapa

en: Confirm Deletion
es: Confirmar eliminación

en: Image Settings
es: Opciones de imagen

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: About
es: Acerca de

en: The changes were successfully saved.
es: Los cambios fueron grabados satisfactoriamente.

en: No values were changed.
es: No se han cambiado valores.

en: Saved the %label Paragraphs type.
es: Guardado el tipo de Paragraphs  %label .

en: Edit %title paragraph type
es: Editar %title tipo de párrafo
