Paragraphs Browser (8.x-1.0-beta2) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Content
eu: Edukia

en: Groups
eu: Multzoak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Edit
eu: Editatu

en: Search
eu: Bilatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Add
eu: Gehitu

en: ID
eu: IDa

en: Upload image
eu: Irudia kargatu

en: Save changes
eu: Aldaketak gorde

en: Add group
eu: Gehitu multzo bat

en: Map
eu: Mapa

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: About
eu: (r)i buruz
