Paragraphs Browser (8.x-1.0-beta2) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Content
is: Innihald

en: Groups
is: Hópar

en: Cancel
is: Hætta við

en: Edit
is: Breyta

en: Search
is: Leit

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: Add
is: Bæta við

en: ID
is: Kenni

en: Upload image
is: Hlaða upp mynd

en: Save changes
is: Vista breytingar

en: About
is: Um
