Paragraphs Browser (8.x-1.0-beta2) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Groups
ku: گروپەکان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Search
ku: گەڕان

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Save changes
ku: پاشەکەوتکردنی گۆڕانکارییەکان

en: About
ku: دەربارە
