Paragraphs Browser (8.x-1.0-beta2) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Groups
my: အဖွဲ့များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: About
my: အကြောင်း
