Paragraphs Browser (8.x-1.0-beta2) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Content
sr: Садржај

en: Cancel
sr: Поништи

en: Edit
sr: Измени

en: Search
sr: Претрага

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: ID
sr: ИД
