Paragraphs Browser (8.x-1.0-rc1) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Groups
ar: مجموعات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Edit
ar: تحرير

en: Search
ar: بحث

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: Add
ar: إضافة

en: ID
ar: المعرف ID

en: Upload image
ar: ارفع صورة

en: Save changes
ar: حفظ التغييرات

en: Add group
ar: إضافة مجموعة

en: Map
ar: خريطة

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: About
ar: حول
