Paragraphs Browser (8.x-1.0-rc1) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Groups
fa: گروه‌ها

en: Cancel
fa: لغو

en: Edit
fa: ویرایش

en: Search
fa: جستجو

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: Add
fa: افزودن

en: ID
fa: شناسه

en: Upload image
fa: بارگذاری تصویر

en: Save changes
fa: ذخیره تغییرات

en: Add group
fa: افزودن گروه

en: Map
fa: نقشه

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: About
fa: درباره

en: No values were changed.
fa: هیچ مقداری تغییر نکرد.
