Paragraphs Browser (8.x-1.0-rc1) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Groups
jv: Kelompok

en: Cancel
jv: Batal

en: Edit
jv: Sunting

en: Search
jv: Goléki

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Add
jv: Tambah

en: Save changes
jv: Simpenana perubahané

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani
