Paragraphs Browser (8.x-1.0-rc1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Groups
kk: Группалар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Search
kk: Іздестіру

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау
