Paragraphs Browser (8.x-1.0-rc1) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Groups
mr: समुह

en: Cancel
mr: रद्द

en: Edit
mr: संपादन

en: Search
mr: शोध

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: ID
mr: आय डी

en: Save changes
mr: बदल संरक्षित करा
