Paragraphs Browser (8.x-1.0-rc1) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Groups
ta: குழுமம்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Search
ta: தேடல்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Save
ta: சேமி

en: Add
ta: சேர்

en: Upload image
ta: படத்தை பதிவேற்ற

en: Save changes
ta: மாற்றங்களை சேமி

en: Add group
ta: குழு சேர்

en: Map
ta: வரைபடம்

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: About
ta: பற்றி
