Paragraphs Browser (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Content
cs: Obsah

en: Groups
cs: Skupiny

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Edit
cs: Upravit

en: Search
cs: Hledat

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Add
cs: Přidat

en: Upload image
cs: Nahrát obrázek

en: Save changes
cs: Uložit změny

en: Add group
cs: Přidat skupinu

en: Browse
cs: Procházet

en: Map
cs: Mapa

en: Machine name
cs: Strojový název

en: About
cs: Popis
