Paragraphs Browser (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Groups
el: Ομάδες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Add
el: Προσθήκη

en: Upload image
el: Αποστολή εικόνας

en: Save changes
el: Αποθήκευση αλλαγών

en: Add group
el: Προσθήκη ομάδας

en: Browse
el: Εξερεύνηση

en: Map
el: Χάρτης

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: About
el: Περί
