Paragraphs Browser (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Content
et: Sisu

en: Groups
et: Grupid

en: Cancel
et: Tühista

en: Edit
et: Muuda

en: Search
et: Otsing

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Add
et: Lisa

en: Upload image
et: Laadi pilt üles

en: Save changes
et: Salvesta muudatused

en: Add group
et: Lisa grupp

en: Browse
et: Sirvi

en: Map
et: Kaart

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist
