Paragraphs Browser (8.x-1.0) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Groups
gu: જૂથો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Search
gu: શોધ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Save changes
gu: સંપાદનો સાચવો

en: Add group
gu: જૂથ ઉમેરો

en: Map
gu: નકશો

en: About
gu: વિશે
