Paragraphs Browser (8.x-1.0) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Edit
ps: سمون

en: Search
ps: لټون

en: Add
ps: زیاتول

en: ID
ps: پېژند

en: Upload image
ps: انځور پورته کول

en: Save changes
ps: بدلونونه خوندي کول

en: Add group
ps: ګروپ زیاتول

en: Map
ps: نقشه

en: About
ps: په اړه
