Paragraphs Browser (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (22 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Content
pt: Conteúdo

en: Groups
pt: Grupos

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Edit
pt: Editar

en: Search
pt: Buscar

en: Label
pt: Rótulo

en: Save
pt: Salvar

en: Add
pt: Adicionar

en: Upload image
pt: Carregar imagem

en: Save changes
pt: Salvar alterações

en: Add group
pt: Adicionar grupo

en: Browse
pt: Explorar

en: Map
pt: Mapa

en: Confirm Deletion
pt: Confirmar Apagar

en: Image Settings
pt: Configurações de imagem

en: Add Group
pt: Adicionar Grupo

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: About
pt: Sobre

en: No values were changed.
pt: Nenhum valor foi alterado.

en: Paragraphs
pt: Parágrafos

en: Saved the %label Paragraphs type.
pt: Salvar o tipo de parágrafo %label.
