Paragraphs Browser (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Content
ro: Conținut

en: Groups
ro: Grupuri

en: Cancel
ro: Anulare

en: Edit
ro: Editați

en: Search
ro: Căutare

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Add
ro: Adaugă

en: Upload image
ro: Încărcaţi imagine

en: Save changes
ro: Salvare schimbări

en: Add group
ro: Adaugă grup

en: Browse
ro: Răsfoire

en: Map
ro: Hartă

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: About
ro: Despre
