Paragraphs Browser (8.x-1.0) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Groups
si: සමූහ

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Search
si: සොයන්න

en: Label
si: ලේබලය
