Paragraphs Browser (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Content
sk: Obsah

en: Groups
sk: Skupiny

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Add
sk: Pridať

en: Upload image
sk: Nahrať obrázok

en: Save changes
sk: Uložiť zmeny

en: Add group
sk: Pridať skupinu

en: Browse
sk: Prehľadávať

en: Map
sk: Mapa

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: About
sk: Informácie o
