Paragraphs Browser (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Content
sv: Innehåll

en: Groups
sv: Grupper

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Edit
sv: Redigera

en: Search
sv: Sök

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: Add
sv: Lägg till

en: Upload image
sv: Ladda upp bild

en: Save changes
sv: Spara ändringar

en: Add group
sv: Lägg till grupp

en: Browse
sv: Bläddra

en: Map
sv: Karta

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: About
sv: Om

en: Path to image
sv: Sökväg till bild

en: Paragraphs
sv: Paragrafer
