Paragraphs Browser (8.x-1.0) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Content
te: సారము

en: Groups
te: సమూహాలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Edit
te: మార్చు

en: Search
te: వెతుకు

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Add
te: చేర్చు

en: Save changes
te: మార్పులను భద్రపరచు

en: About
te: గురించి
