Paragraphs Browser (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Content
tr: İçerik

en: Groups
tr: Gruplar

en: Cancel
tr: İptal

en: Edit
tr: Düzenle

en: Search
tr: Ara

en: Label
tr: Etiket

en: Save
tr: Kaydet

en: Add
tr: Ekle

en: Upload image
tr: Görsel yükle

en: Save changes
tr: Değişiklikleri kaydet

en: Add group
tr: Grup ekle

en: Map
tr: Harita

en: Confirm Deletion
tr: Silmeyi Onayla

en: Machine name
tr: Makine adı

en: About
tr: Hakkında
