Paragraphs Browser (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Content
vi: Nội dung

en: Groups
vi: Nhóm

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Edit
vi: Sửa

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Label
vi: Nhãn

en: Save
vi: Lưu

en: Add
vi: Thêm

en: ID
vi: Mã

en: Upload image
vi: Tải ảnh lên

en: Save changes
vi: Lưu các thay đổi

en: Add group
vi: Thêm nhóm

en: Browse
vi: Duyệt qua

en: Image Settings
vi: Thiết lập ảnh

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: About
vi: Giới thiệu
