Paragraphs Browser (8.x-1.1) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Content
ca: Contingut

en: Groups
ca: Grups

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Edit
ca: Edita

en: Search
ca: Cerca

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Add
ca: Afegeix

en: Upload image
ca: Carrega imatge

en: Save changes
ca: Desa els canvis

en: Add group
ca: Afegeix un grup

en: Browse
ca: Navega

en: Map
ca: Mapa

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: About
ca: Detalls
