Paragraphs Browser (8.x-1.1) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Content
cy: Cynnwys

en: Groups
cy: Grwpiau

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Edit
cy: Golygu

en: Search
cy: Chwilio

en: Save
cy: Cadw

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Upload image
cy: Llwytho ffeil i fyny
