Paragraphs Browser (8.x-1.1) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Content
da: Indhold

en: Groups
da: Grupper

en: Cancel
da: Annullér

en: Edit
da: Redigér

en: Search
da: Søg

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: Add
da: Tilføj

en: Upload image
da: Upload billede

en: Save changes
da: Gem ændringer

en: Add group
da: Tilføj gruppe

en: Browse
da: Gennemse

en: Map
da: Knyt

en: Machine name
da: Internt navn

en: About
da: Om
