Paragraphs Browser (8.x-1.1) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Content
nn: Innhald

en: Groups
nn: Grupper

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Edit
nn: Rediger

en: Search
nn: Søk

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Save changes
nn: Lagre endringar

en: Add group
nn: Legg til gruppe

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
