Paragraphs Browser (8.x-1.1) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Content
ur: متن

en: Groups
ur: گروپس

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: Search
ur: تلاش

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Add
ur: شامل کریں

en: ID
ur: شناخت
