Paragraphs Browser (8.x-1.2) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Content
eo: Enhavo

en: Groups
eo: Grupoj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Search
eo: Serĉu

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Add
eo: Aldonu

en: ID
eo: Identigilo
