Paragraphs Browser (8.x-1.2) - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Content
hu: Tartalom

en: Groups
hu: Csoportok

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Search
hu: Keresés

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: Add
hu: Hozzáadás

en: ID
hu: Azonosító

en: Upload image
hu: Kép feltöltése

en: Save changes
hu: Változások mentése

en: Add group
hu: Csoport hozzáadása

en: Browse
hu: Böngészés

en: Map
hu: Térkép

en: Image Settings
hu: Kép beállítások

en: Add Group
hu: Csoport hozzáadása

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: About
hu: Leírás

en: Path to image
hu: A kép elérési útvonal

en: The changes were successfully saved.
hu: A módosítások sikeresen elmentve.

en: No values were changed.
hu: Nem változtak értékek.
