Paragraphs Browser (8.x-1.2) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Content
ka: კონტენტი

en: Groups
ka: ჯგუფები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Search
ka: ძიება

en: Label
ka: სათაური

en: Add
ka: დამატება

en: Upload image
ka: სურათის ატვირთვა

en: Save changes
ka: ცვლილებების შენახვა
