Paragraphs Browser (8.x-1.2) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Content
oc: Contengut

en: Groups
oc: Gropes

en: Cancel
oc: Anullar

en: Edit
oc: Modificar

en: Search
oc: Recercar

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: Add
oc: Apondre

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Save changes
oc: Enregistrar los cambiaments

en: Browse
oc: Percórrer

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: About
oc: A prepaus
