Paragraphs Browser (8.x-1.2) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Cancel
sq: Anulo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Search
sq: Kërko

en: Save
sq: Ruaj

en: About
sq: Informacione
