Paragraphs Browser (8.x-1.3) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Content
ast: Conteníu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Edit
ast: Editar

en: Search
ast: Guetar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Add
ast: Amestar

en: Save changes
ast: Guardar cambeos
