Paragraphs Browser (8.x-1.3) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Content
az: Məzmun

en: Groups
az: Qruplar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Edit
az: Dəyiş

en: Search
az: Axtarış

en: Save
az: Saxla

en: Add
az: Əlavə et

en: ID
az: İD

en: Upload image
az: Şəkil yüklə

en: Map
az: Xəritə

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında
