Paragraphs Browser (8.x-1.3) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Content
fi: Sisältö

en: Groups
fi: Ryhmät

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Search
fi: Etsi

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Add
fi: Lisää

en: Upload image
fi: Lataa kuva

en: Save changes
fi: Tallenna muutokset

en: Add group
fi: Lisää ryhmä

en: Browse
fi: Selaa

en: Map
fi: Kartta

en: Confirm Deletion
fi: Vahvista poisto

en: Add Group
fi: Lisää ryhmä

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: About
fi: Tietoja

en: The changes were successfully saved.
fi: Muutokset tallennettu onnistuneesti.
