Paragraphs Browser (8.x-1.3) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Content
fil: Nilalaman

en: Groups
fil: Mga grupo

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Search
fil: Hanapin

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Add
fil: Idagdag
