Paragraphs Browser (8.x-1.3) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Content
id: Konten

en: Groups
id: Grup-grup

en: Cancel
id: Batal

en: Search
id: Pencarian

en: Save
id: Simpan

en: Add
id: Tambah

en: Upload image
id: Unggah gambar

en: Save changes
id: Simpan perubahan

en: Add group
id: Tambah grup

en: Browse
id: Jelajahi

en: Map
id: Peta

en: Machine name
id: Nama mesin

en: About
id: Tentang
